top of page

Gizlilik Politikamız

Bu metin, www.artarackaplama.com sitesinin gizlilik politikasıdır. Eğer site tarafından bu gizlilik politikasına aykırı bir uygulama gerçekleştirildiğini hissederseniz, lütfen, bizimle temasa geçiniz.

Bu gizlilik politikası www.artarackaplama.com URL'si ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.

 

Art Araç Kaplama

E-mail: info@artarackaplama.com
Telefon: 0232 422 20278

Herhangi bir sitede artarackaplama.com Logosunu veya ismini görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL'i kontrol etmeniz ve gerçekten artarackaplama.com'a ait bir sayfa olduğundan emin  olmanız gerekir. Zira Logomuzu ve İsmimizin izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle  durumlarda lütfen bizimle iletişim kurun.

artarackaplama.com, sitenin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan bilgi toplar. artarackaplama.com bu sitede toplanan  tüm bilginin tek sahibidir. Sitede toplanan bilgiler, bu metinde açıklanan yolların dışında herhangi bir  şekilde üçüncü taraflara satılamaz, kiralanamaz veya verilemez. 

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine  göre artarackaplama.com ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. 

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri  bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından  görüntülenemez.

Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. 

Bu siteye üye olmak veya iletişim formu doldurmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır. Kayıt sırasında kullanıcıdan  iletişim bilgileri (telefon, e-mail gibi) hakkında bilgi vermesi istenmektedir. Bu bilgiler, üyeleri yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmede, üye profili belirlemede kullanılabilir.

Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca Websitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.

Kullanıcılara ait demografik bilgiler sitenin reklam verenler ile paylaşılabilir, bu paylaşım  kullanıcıların kişisel bilgilerinin aktarılmasını içermez. artarackaplama.com, kullanıcılarına herhangi bir hizmeti ( ödeme altyapısı vb. ) üçüncü bir taraf aracılığıyla sunduğu takdirde o hizmetin gerçekleşmesi için gerekli bilgiler üçüncü tarafa iletilir. Söz konusu taraf, bu bilgiyi hizmetin gerçekleştirilmesi dışında bir amaçla kullanamaz.

Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama artarackaplama.com hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız ve gerekli bilgileri vermeniz gerekmektedir.

Herhangi bir zamanda sitemizi ziyaret ettiğinizde web serverlarımız tarayıcınızın bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder. İsteğinize bağlı olarak artarackaplama.com sayfaları içinde  yapmış olduğunuz ürün aramalarını saklayabilir. Bu bilgiler sayesinde ileriki dönemlerde sitede yer alacak reklamlar ilgi duyduğunuz ürünler doğrultusunda kişiselleştirilecektir.

artarackaplama.com kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz  ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

artarackaplama.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. artarackaplama.com, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. 

Kullanıcılarımızın kayıt bilgilerini tekrar tekrar girmelerini önlemek ve siteyi daha rahat kullanılabilir hale getirmek için sitemizde cookieler kullanılmaktadır. Cookieler kullanıcıların kimliğinin tespit edilmesine yol açmaz. Pencere kapatıldığı anda cookilerin işlevi biter.

Sitenin yönetimi, trendleri görme, kullanıcı hareketlerini izleme, kullanımı arttırmak için demografik  bilgi toplama amacıyla IP adreslerini kullanır. IP adresleri kullanıcıların kimliğini tespit etme imkanı vermez.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (artarackaplama.com ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları artarackaplama.com‘a aittir.

Bu siteden başka sitelere linkler olabilir. artarackaplama.com, bu siteden link verilen diğer sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

artarackaplama.com, reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine link sağlamaktadır. 

artarackaplama.com, link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Zaman zaman kullanıcılardan anket, yarışma ve çekilişler için bilgi isteriz. Bu anket ve yarışmalara katılmak isteğe bağlıdır, kullanıcı bilgi verip vermemeye kendisi karar verir. İstenen bilgi iletişim bilgilerini (isim, adres gibi) ve demografik bilgileri (yaş, cinsiyet gibi) içerebilir. İletişim bilgileri kazananlara kazandığını bildirmek ve ödül vermek için kullanılır. Anket soruları sitenin kullanımını izlemek ve siteden duyulan memnuniyeti ölçmek için kullanılır

Sipariş Formlarımızda kullanıcıdan bilgi istemekteyiz. Bu bölümlerde kullanıcı iletişim bilgilerini (isim, adres gibi) ve finansal bilgilerini (kredi kartı no., bitiş tarihi gibi) vermelidir. Bu bilgiler, müşterinin siparişine ait ödemeyi almak, siparişi teslim etmek ve fatura düzenlemek için kullanılacaktır. Eğer ödeme veya teslimatta sorun yaşanırsa bu bilgiler kullanıcı ile temasa geçmek için kullanılacaktır

Bu sitedeki " artarackaplama.com " tüm materyalde sağlanan yasal haklar Banka tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez , dahilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya , dağıtım, veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, artarackaplama.com'un izni olmadan, buradaki herşeyi diğer serverlara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. 

Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangibir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri artarackaplama.com tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol edin. Bazı durumlarda ise artarackaplama.com sitesinde yer alacak olan uyarılar yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verecektir. Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı info@artarackaplama.com adresine yazabilirsiniz.

bottom of page